Середа, 24.04.2024, 09:34

Головна » 2016 » Грудень » 20 » Відбувся ІV пленум обкому профспілки працівників освіти
Відбувся ІV пленум обкому профспілки працівників освіти

14 грудня 2016 року відбувся ІV пленум обкому профспілки працівників освіти і науки України.

На порядок денний було винесено питання: "Про роботу профспілкових органів за дотриманням законодавства про працю в закладах та установах освіти області у світлі вимог VІІІ з'їзду Профспілки працівників освіти і науки України", доповідав Берестовий І.Ф. - завідувач відділу з правового захисту та охорони праці обкому профспілки працівників освіти і науки України; "Про хід виконання критичних зауважень, висловлених на ХІХ звітно-виборній конференції обласної організації профспілки та звітно-виборних конференціях міських, районних організацій профспілки, первинних профспілкових організацій вищих, професійно-технічних навчальних закладів", доповідала Шевчик Г.А. - заввідділом соціально-економічного захисту та організаційної роботи обкому Профспілки працівників освіти.

Голови міських, районнних організацій:Шамрай В.Г. (голова Кам'янської районної організації профспілки), Гонтаренко Н.В. (голова Катеринопільської районної організації профспілки), Зобенько О.І. (голова Городищенськоїрайонної організації профспілки),Кузьміна В.С.(голова Корсунь-Шевченківської районної організації профспілки) - поділилися власним досвідом та проблемами щодо контролю за дотримання законогдаства про працю у своїх  районах.

Начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА  Данилевський В.В.підвів підсумки щодо фінансування освітньої галузі області у 2016 році.

Голова федерації профспілок Черкаської області Шевченко П.В. ознайомив присутніх з результатами проведеної 8 грудня Всеукраїнської акції протесту профспілок під стінами Верховної Ради.

По кожномурозглянутому питанню було прийнято постанову.

Підвела підсумки роботи голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Жалдак О.Д.

Переглядів: 741 | Додав: Himich | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »