Четвер, 06.08.2020, 03:38

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід

Головна » Файли » Нормативна база » Колективний договір

Питання, що регулюються колективним договором
29.07.2013, 11:40

1. Встановлення норм праці, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат (ст. 97 КЗпП України).

2. Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника (ст. 105 КЗпП України).

3. Оплата роботи у нічний час (ст. 108 КЗпП України).

4. Строки виплати заробітної плати (ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону "Про оплату праці”).

5. План заходів щодо охорони праці (ст. 161 КЗпП України).

6. Розмір відрахувань на культурно-масову роботу (ст. 250 КЗпП України, ст. 44 Закону "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”).

7. Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за роботу з шкідливими і важкими умовами праці (ст. 7 Закону "Про відпустки”).

8. Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за підвищене нервово-емоційне та інтелектуальне навантаження, роботу в умовах підвищеного ризику для здоров’я (ст. 8 Закону "Про відпустки”).

9. Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день (ст. 8 Закону "Про відпустки”).

10. Визначення строку, на який уповноважений з охорони праці звільняється від роботи для виконання своїх обов’язків (ст. 42 Закону "Про охорону праці”).

11. Порядок звільнення, притягнення до дисциплінарної чи матеріальної відповідальності уповноваженого з охорони праці (ст. 42 Закону "Про охорону праці”).

12. Строки щорічного звіту про виконання колективного договору (ст. 15 Закону "Про колективні договори і угоди”).

13. Умови, на яких надається час для громадської роботи членам виборних профспілкових органів, не звільнених від трудових обов’язків (ст. 41 Закону "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”).

14. Терміни перерахування членських внесків (ст. 42 Закону "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”).

15. Можливість надання щорічної відпустки педагогічним працівникам протягом навчального року для санаторно-курортного лікування (п. 3 Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.97 № 346).

Категорія: Колективний договір | Додав: Himich
Переглядів: 456 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Категорії розділу

Постанови [0]
Колективний договір [9]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0