Вівторок, 23.04.2024, 10:58

Фестиваль талантів

Фестиваль талантів у Катеринопільському районі

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому  творить і "горить",

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших - кожен в чомусь перший !

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!

5 лютого відбувся районний фестиваль творчості серед молодих учителів та їх вихованців "Талант плюс талант" а також серед ветеранів освітянської галузі "Талант плюс". У фестивальній програмі взяли участь 28 учасників, представивши 12 номерів у різних жанрах (хореографія, художнє читання, вокал).

Вразив глядачів своїм емоційним посилом художній номер у виконанні вихователя ДНЗ "Казка" Компанець Діани Анатоліївни та дитячого хореографічного колективу старшої групи із закликом до Миру та Єднання.

Родзинками фестивалю стали хореографічні композиції у виконанні  молодих учителів Слищенко Ірини В'ячеславівни, Бобрової Валентини Анатоліївни з Пальчиківського НВК та учителя Катеринопільської ЗОШ №1  - Латанської Ірини Вікторівни з учиницею Романець Тетяною.

Свою любов та повагу до батька оспівали у своєму зворушливому виступі Трохименко Катерина Олександрівна з Петраківського НВК та Трохименко Андрій Олександрович з Розсохуватського НВК.

Не менш цікавими були й інші виступи - Скалозуб Ірини Володимирівна та Ангеліни Сафтенко з Катеринопільського ЦРД «Сонечко»; Чабан Ірини Олександрівни та Антоніни Печиборщ з Кайтанівської ЗОШ; Бобрової Лідії

Миколаївни з Пальчиківського НВК; Мандич Олени Володимирівни, Польової Дар’ї з Новоселицького НВК; Череватюка Василя Михайловича з методкабінету відділу освіти Катеринопілської РДА; Геня Сергія Володимировича, Поліни Семерик - Вікнинського НВК.

Журі фестивалю - начальник відділу освіти Ткаченко Микола Вікторович, голова районної організації  Профспілки працівників освіти Гонтаренко Наталія Василівна, голова ради ветеранів Коровченко Ірина Юріївна підводячи підсумки фестивалю визначили переможців. Перемогу у номінації "Талант плюс Талант" серед молодих учителів та учнів здобули Пономаренко Юлія Олегівна та Яна Ситник з  Катеринопільського будинку дитячої та юнацької творчості; у номінації ж "Талант плюс" серед ветеранів першими стали Малий Геннадій Васильович та Ступак Галина Іванівна з   Ярошівської ЗОШ.

Всі учасники заходу відзначені грамотами відділу освіти Катеринопільської райдержадміністрації та районної організації Профспілки працівників освіти, цінними подарунками.

Переглядів: 740 | Додав: Himich | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »