П`ятниця, 26.04.2024, 09:14

Начальнику відділу освіти
Катеринопільської райдержадміністрації

Шановна Тетяно Юріївно!

Районна рада Профспілки вимушена констатувати, що у навчальних закладах району мають місце порушення в нормуванні та оплаті праці працівників.
Так, часто чиняться відмови у оплаті праці вчителів, які виконують роботу замість відсутніх працівників.
Допускається заборгованість по відрядженнях педагогічним працівникам, а часом і відмова у їх обліку.
Вносяться пропозиції щодо написання заяв про вихід у безоплатні відпустки.
Працівники, які працюють у шкідливих умовах, не отримують відповідних компенсацій.
Стала системою у роботі казначейських органів затримка оплати за виконання господарських робіт, придбання матеріалів, оплату послуг.
Вищезазначене викликає незадоволення членів Профспілки.
Зважаючи на викладене пропонуємо Вам:
1.    Припинити практику безоплатної заміни уроків і виховної роботи відсутніх педагогічних працівників, направлення працівників у кількаденні відпустки без збереження заробітної плати.
2.    Вжити заходів щодо:
- обов'язкового  планування  оплати  за завідування  навчальними кабінетами, майстернями, спортзалами, які є осередками забезпечення якісної освіти дітей;
- передбачення видатків для виплати винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов'язків;
- обліку і виплати заборгованості за відрядження.
- проведення атестації робочих місць кочегарів у навчально-виховних закладах.
Вирішення порушених у зверненні питань сприятиме соціальній захищеності працівників освітньої галузі,  підвищенню їх відповідальності за виконання посадових обов’язків, а також налагодженню конструктивного діалогу між відділом освіти і профспілковою організацією.

За дорученням ради профспілки
Голова                                                                В.І.Химич
Переглядів: 692 | Додав: Himich | Рейтинг: 1.0/1
1 bojchyk
І невелике доповнення:
 - прозвітувати перед радою профспілки про вжиті заходи по пп.1,2 цього звернення.

«  Лютий 2014  »